آزمایشگاه کاتتریزاسیون قلبی

آیا می توانم برای فرزندم خون اهدا کنم؟

اهدای خون مستقیم زمانی است که اهدا کنندگان خون برای انتقال یک گیرنده خاص خون اهدا می کنند. از طرف دیگر ، اهدای خون نوعدوستانه هنگامی است که اهداکنندگان خون برای موجودی خون عمومی خون اهدا می کنند.

آیا بچه ها زیاد کافئین مصرف می کنند؟

طبق یک مطالعه در سال ۲۰۱۴ در کودکان ، ۷۳ درصد از کودکان به طور روزانه کافئین مصرف می کنند. این درصد از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۰ تقریباً باقی مانده است ، اما آنچه که تغییر کرده است منبع کافئین بود.

ماه ملی فیزیوتراپی

اکتبر ماه ملی فیزیوتراپی است و ما از شما دعوت می کنیم کمی درمورد اینکه هستیم چه کسی را بخوانید و حرفه ما تلاش می کند چه کاری انجام دهد! در ماه اکتبر امیدواریم آگاهی بیشتری به مأموریت انجمن فیزیوتراپی آمریکا در تحول جامعه با بهینه سازی حرکت در جهت بهبود تجربه انسانی داشته باشیم.

علائم شایع سقوط: سرماخوردگی و آلرژی

در طول مدرسه ، کودکان در معرض دیگران قرار دارند که ممکن است عفونت ویروسی داشته باشند. و در طول فصل پاییز ، گرده ragweed ، یک آلرژن قوی ، در هوا فراوان است. همچنین سطح اسپورهای قالب به ویژه در مکانهایی که اخیراً سیل شده اند افزایش می یابد.

پزشکان با تجربه

سلامتی شما مهمترین دارایی شماست. شما باید آن را فقط به بهترین متخصصان واگذار کنید.

درمان شخصی

گزینه های درمانی با مداخله اولیه اهداف شما را از عوارض درمانی کاملاً مطابقت می دهد.

کیفیت و امنیت

تمام اعضای تیم در مرکز پزشکی برای کمک به هر شرایطی کاملاً آموزش دیده اند.

بیمه ای که می پذیریم

وقتی به شرکت خود نیاز دارید که یک وب سایت جدید داشته باشد یا اگر می خواهید صفحه وب قدیمی خود را با ظاهر و کارکرد جدید به روز کنید ، گزینه های متنوع هستند. با فرض اینکه شما به آسانی پیش بروید و موضوعی را برای وب سایت وردپرس خود انتخاب کنید.